• JUBILEUSZ 90 - LECIA NASZEJ PLACÓWKI

• DRODZY RODZICE!

Dnia 5 października 2024 r. na terenie Przedszkola Prowadzonego przez Zgromadzenie Siostr Pasjonistek w Mucharzu organizujemy festyn rodzinny z okazji jubileuszu 90-lecia istnienia naszej placówki. W tym dniu nastąpi poświęcenie pomnika św. Franciszka oraz  uroczyste ogłoszenie go Patronem Naszego Przedszkola.

W tym dniu planujemy przeprowadzić także loterię, z której dochód  przekażemy na rzecz powodzian. Bardzo prosimy o włączenie się w tą szczytną, charytatywną akcję.
            Prosimy o wsparcie rzeczowe, tj. o przekazywanie przedmiotów, produktów, które mogłyby posłużyć jako fanty do przeprowadzenia loterii fantowej podczas imprezy.

Mamy nadzieję, że jak zawsze możemy liczyć na Państwa hojne serce.

Z góry dziękujemy za wsparcie i zapraszamy do współpracy.

Akcję zbierania fantów rozpoczynamy już od teraz,  można je przekazywać wychowawcom poszczególnych grup w przedszkolu do czwartku 3 października.

Joanna Wieliczko Dyrektor

Przedszkola w Mucharzu.